GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 4925096

nr 492 5096

Skål

Erik Höglund (1932-1998) för Boda Glasbruk, 1950-60-tal, blått glas, H: 12 cm, cia. 22 cm, signerad H 1680/220 samt pappersetikett

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 oktober 2007

25/10 00:51:04 1      Vinnande bud
25/10 01:00:30 1      justering av budtak

  • Tema
  • 29 okt

Höglund

Erik Höglund (1932-1998)

Läs mer om Höglund